DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Biden’ın oğlu hayatını kaybetti

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın oğlu Beau Biden beyin kanseri nedeniyle hayatını kaybetti.

31.05.2015 09:04:53

AA'nın haberine göre; ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, yaptığı yazılı açıklamada, oğlu Beau'nun ölümü dolayısıyla tarif edemeyecekleri üzüntü içinde olduklarını kaydetti. “Beau'nun ruhu bizimle birlikte yaşamaya devam edecek” ifadesini kullanan Biden, oğlunun hayatını hep başkalarının hayatına adayarak yaşadığını, genç bir avukat olarak Kosova'da hukukun üstünlüğünü kurabilmek için çalıştığını, Irak savaşı gazisi olduğunu ve gümüş madalya aldığını hatırlattı.

Beau'nun bir eş, baba, oğul ve kardeş olarak da ailenin rol modeli olduğunu ifade eden Biden, “Beau ailemiz için şu ana kadar gördüğümüz en iyi insandı” ifadesini kullandı.

Öte yandan ABD Başkanı Barack Obama da aile olarak Beau Biden'ın ölümü nedeniyle derin üzüntü yaşadıklarını bildirdi.

Son birkaç yıldır kanser tedavisi gören Beau Biden, son olarak Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Hastanesinde tedavi görüyordu. Irak'ta 2008 yılında görev yapan Biden, 46 yaşındaydı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hasan Yılmaz

Bu insanların dediklerini niye haber yapıp da bu konuda bilgisi olmayan insanların zihinlerini bulandırıyorsunuz. Biz TimeTurkü muhafazakar olduğu için takip ediyoruz. 1400 yıldır bilenen Fıkhı meseleleri nedense sadece bu zat tartışmaya açmaya çalışıyor. Siz de bu kişilere pirimn veriyorsunuz. Yapmayın Allah Rızası için asıl bu işin vebali var...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş