DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

BGD'de transfer çalışmaları

BGD'de transfer çalışmaları

7 Yıl Önce
2015-06-02 13:58:47
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin (TKBL) yeni takımlarından Basketbolu Geliştirenler Derneği (BGD), geçen sezon kadrosunda bulunan Simay Karaman ile gelecek sezon da devam edecek.

BGD, geçen sezon başında Orduspor'dan transfer ettiği 24 yaşında ve 1,81 metre boyundaki forvet oyuncusuyla sözleşme yeniledi.

BGD İcra Kurulu Üyesi Osman Baydar, yaptığı açıklamada, gelecek sezon TKBL'de üst sıralar için mücadele etme hedefinde olduklarını belirterek, "Antrenörümüz Erdal Yeğin'in verdiği listeye göre genç ve enerjik oyuncuları kadromuza dahil etmeye devam ediyoruz. Bunların başında Simay Karaman geliyor. Simay Karaman'ın yeni sezonda da kulübümüze büyük katkı sağlayacağına ve A Kadın Milli Takımı'nın değişmez oyuncusu olacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Kulübüyle sözleşmeyi yenileyen Simay Karaman ise geçen sezon oluşturulan aile ortamının takıma şampiyonluk getirdiğini kaydederek, "2015-2016 sezonunda da BGD'de bulunmaktan son derece mutluyum. Yeni sezonda BGD formasını giymek için, şimdiden sabırsızlanıyorum" diye görüş belirtti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M.N.A

mhp ırkçı faşist bir partidir Türkiye,ye zarardan başka hiçbir faydasi yok Sayin Cumhurbaşkanı'na saygısızlık yapan terbiyesizlerden ne beklenir

Görüş Bildir Bizimle Paylaş