DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Beşşar Esed yoğun bakımda

Yaklaşık on gün önce göz şikayeti ile hastaneye başvuran Beşşar Esed'in beynindeki bir komplikasyon nedeniyle yoğun bakıma alındığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu ifade ediliyor.

5 Yıl Önce
2017-01-29 22:56:57

TİMETURK I HABER MERKEZİ

Yaklaşık 10 gün önce göz şikayeti ile hastaneye başvuran Beşşar Esed'ın hala hastanede yattığı ve sorunun beynindeki bir sıkıntıdan olduğu ifade edildi. 

Son birkaç gündür durumunun ciddileştiğini ve yoğun bakıma alındığını belirten yerel kaynaklar aynı zamanda bir suikast girişiminin de olmadığını ifade etti.

El Cezire muhabiri Faysal Kasım yaklaşık 1 saat önce Twitter hesabından Beşşar Esed'in felç geçirdiğini ve vücudunun %70'nin iptal olduğunu ancak şuurunun açık olduğunu yazdı.

hasta1

Ayrıca süreç içinde Şam'da yoğun şekilde Rus askeri polisinin varlığı ve bazı rejim unsurlarının gerilimine Mahir Esed yanlısı gösteriler de eklendi.

AYRINTILAR GELİYOR..

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

Bu güzel haberin devamını bekliyoruz

alia

Esed, devre dışı bırakılıyor..Onu kullananlar için yük olmaya başlamıştı..Onun hakkı Suriyeli mazlumların ipiyle can vermekti ama galiba ipini tutanların eliyle cehennemi boylayacak...

serhat

Allah onu ne yapacak biliyor musunuz o ve ona destek veren zalımların nolduğunu hiç kimse idrak edemez. Rabbim zalım olmaktan ve zalımlerle birlikte olmaktan muhafaza etsin.

muzaffer

Sen niye baris gorusmeleri yapip suriyenin yahudinin istedigi sekilde bolunmesinin parcalanmasinin onune gecmek istiyorsun esad, niye yahudinin planina sadik kalmiyorsun. Sen bolunup parcalanacaksin ki sira Turkiye ye İran a gelsin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş