DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Casillas ile ilgilendiği iddiası

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Casillas ile ilgilendiği iddiası

02.06.2015 09:59:08
İspanya Milli Takımı ve Real Madrid'in tecrübeli kalecisi Iker Casillas ile ilgilenen kulüplere, Türkiye'den Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da dahil olduğu iddia edildi.

İspanyol gazetesi Marca'nın "Beşiktaş ve Fenerbahçe, Casillas ile ilgileniyor" başlıklı haberinde, Avrupa'daki birçok kulüpten sonra 34 yaşındaki Casillas'a transfer teklifi sunan son kulübün Beşiktaş olduğunu yazdı. Casillas'a, Beşiktaş ve Fenerbahçe dışında 2 İngiliz, 2 İtalyan, bir İspanyol ve bir Fransız kulübünden de transfer teklifi geldiği ileri sürüldü.

Haberde, 2017'nin haziran ayında Real Madrid ile sözleşmesi sona erecek, bu sezon taraftar gruplarınca ıslıklanarak zaman zaman protesto edilen Casillas'ın, gelecek sezon da Madrid'de devam etmek istemesine rağmen Manchester United kalecis, David De Gea'nın Real Madrid'e gelmesi halinde ilk 11'deki yerini kaybedebileceğine vurgu yapıldı.

Casillas'ın, Rafael Benitez'in Real Madrid Teknik Direktörü olduğunun açıklanmasını beklediği de yazıldı. İspanyol kalecinin 1999 yılından bu yana formasını giydiği Real Madrid'de halen hesaba katılıp katılmadığını öğrenmek için Benitez ile en kısa zamanda konuşmak istediği ve böylece geleceğini netleştireceği paylaşıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Islam ummeti

Sabah gazetesinin verdigi broşur bile Sabah gazetesini yalanliyor.Bugune kadar butun fitre ve zekatini diyanete vermis olan biri olarak ben de artik bu haberle birlikte Rojavadaki Kürt kardeslerime fitir ve zekatimi gonderecegim. Akrabalarima da soylemem lazim. Kobanide Şengalde Kürtler acliktan ölürken fitir ve zekatimizi burda hak etmeyenlere vermek caiz degildir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş