DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Beşiktaş, Almanya kampını tamamladı

Beşiktaş, Almanya kampını tamamladı

16.07.2015 15:02:32
Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yurt dışı kamp çalışmalarının ilk etabını sabah antrenmanıyla tamamladı.

Almanya'nın Harsewinkel kentindeki Marienfeld kasabasında, 5 Temmuz'dan bu yana kamp yapan siyah-beyazlılar, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen ve bir saate yakın süren günün tek antrenmanında basına kapalı çalıştı.

Siyah-beyazlı futbolcuların, yenileme programının ardından gruplar halinde 6'şar dakikalık koşularla antrenmanı tamamladığı bildirildi.

Antrenmana, dünkü çift kale maçta sol diz ön çapraz bağları kopan ve en az 5-6 ay sahalardan uzak kalacak olan Tolgay Arslan'ın dışındaki tüm oyuncuların katıldığı, antrenmanın sonunda siyah-beyazlı takımın hatıra fotoğrafı çektirdiği ifade edildi.

Beşiktaş, öğleden sonra özel uçakla İstanbul'a dönecek ve 3 gün izin yapacak. Siyah-beyazlı takım, 20 Temmuz'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanacak ve ikinci etap kamp çalışmaları için Avusturya'ya giderek 4 Ağustos'a kadar hazırlıklarını bu ülkede sürdürecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

aşkın gök

hep de sivilleri vuruyor bu rusya ! hah.. 3500 terörist kayıp nasıl oluştu. ?ordu nasıl ilerledi ?,, 2000 kilometre kare nasıl temizlendi halep çevresinde !? başlıklar hep aynı, yok esed ordusu, yok siviller...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş