DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bebek kundağında esrar

Bebek kundağında esrar

11.07.2015 15:33:31
Karabağlar ilçesinde Narkotim ekiplerinin uyuşturucu operasyonunda, arama yapılan evden çıkmak isteyen kadının kucağındaki bebeğin kundağında esrar ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, "torbacı" olarak tabir edilen, sokakta uyuşturucu ticareti yapan kişilere yönelik sürdürdüğü çalışma kapsamında Karabağlar ilçesinde belirledikleri bazı adreslere operasyon düzenledi.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla M.S, L.S. ve H.P'nin ikametlerinde arama yapan ekipler, birer kullanımlık satışa hazırlanmış 65 poşet esrar ile "Jameika" olarak adlandırılan bir poşet uyuşturucu ele geçirdi.

Arama sırasında M.S. adlı kadının 3 aylık bebeğini alarak evden çıkmak istemesinden şüphelenen polis, yaptığı aramada bebeğin kundağına gizlenmiş 190 poşet esrar daha buldu.

Gözaltına alınarak işlemlerinin ardından İzmir Adliyesi'ne sevk edilen şüphelilerden M.S. ile L.S. tutuklandı, H.P. ise serbset bırakıldı.

Narkotim ekipleri uyuşturucuyla mücadele kapsamında Bayraklı ilçesinde M.D ve M.Ö'nün evlerinde yaptıkları aramada ise 1 kilo 750 gram esrar ile jelatinlere sarılarak satışa hazır hale getirilmiş 125 gram esrar ve bir tabanca, Karabağlar ilçesinde C.A'nın evinde ise 373 gram esrar ele geçirdiği bildirildi.

Adliyeye sevk edilen M.D, M.Ö, C.A. tutuklandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş