SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Baymak’tan “Dünyaya söz veriyoruz” mesajı

“İşimiz seni anlamak” diyen Baymak, yeni reklam filmi “doğa” ile bu konuya dikkat çekerken, “Dünyaya söz veriyoruz” mesajını da veriyor.

Baymak’tan “Dünyaya söz veriyoruz” mesajı
12.5.2020 12:50:32

Koronavirüs salgını ile mücadele ederken insanlığın doğa üzerindeki yıkıcı etkisini de gözden geçiriyoruz.
“İşimiz seni anlamak” diyen Baymak, yeni reklam filmi “doğa” ile bu konuya dikkat çekerken, “Dünyaya söz veriyoruz” mesajını da veriyor.
Geliştirdiği çevreci ürün ve çözümlerle, odağına sürdürülebilirlik kavramını yerleştiren Baymak, korona ile birlikte yeniden gözden geçirdiğimiz “doğa” temasını yeni reklam filmine taşıdı. İklimlendirme sektörünün lider firmalarından biri olan Baymak, insanlığın yanlış uygulamalarla doğa üzerinde sebep olduğu yıkıcı tahribata dikkat çektiği filminde, “Biz kendi adımıza dersimizi aldık. Dünyaya söz veriyoruz,” mesajını veriyor. 9 Mayıs Cumartesi akşamından itibaren TV ve dijital mecralarda gösterime giren film; #dunyayasozveriyoruz hashtag'i ile milyonlarla buluşmaya devam ediyor.
Yarım asrı aşkın başarı hikayesinde yüksek kalite ve ileri teknolojinin yanı sıra çevreci yaklaşımı ile sürdürülebilirlik vizyonuna sahip şirket, bugüne kadarki tüm çalışmalarında ‘işimiz sizi anlamak' diyor.
Doğa yeniden canlanıyor!
Dünyanın salgın ile mücadele ettiği bu zor günlerde, insanlığın ve iş dünyasının da doğaya etkileri yeniden sorgulanıyor. Bu nedenle doğanın başrolünü üstlendiği bir kampanyaya imza atan şirket, koronavirüs salgını nedeniyle insanların eve kapanmasıyla birlikte yeniden canlanan doğaya dikkat çekmeyi hedefliyor. Yaşadığımız sürecin tabiattaki olumlu etkilerine hep beraber şahit olduğumuz bu dönemde Baymak, doğanın yeniden canlanışını görüp, gereken dersi çıkarıyor ve dünyaya söz veriyor.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR