DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Baykal'dan Gökçek'e cevap geldi

Deniz Baykal, Melih Gökçek'in, katıldığı bir televizyon programında, 'Sayın Baykal, Sayın Cumhurbaşkanımızdan gidip Meclis Başkanlığını istemişti. Sayın Cumhurbaşkanı da bunu vermedi' ifadelerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

5 Yıl Önce
2016-11-14 15:18:22

AA'nın haberine göre "Bu iddiaya cevap vermesi gereken artık bizzat Sayın Cumhurbaşkanıdır. Kurgulanmış yalanlarla, iftiralarla siyaset yapma alışkanlığından ülkemizi kurtarmak zorundayız" ifadesini kullanan Baykal, açıklamasında şunları kaydetti:

"Demokrasi algı operasyonlarıyla değil, halkın doğru bilgileri, gerçekleri öğrenebilmesi ile işler. Ankara Belediye Başkanı'nın bu son hezeyanına cevap vermesi gereken artık bizzat Sayın Cumhurbaşkanıdır.

Ayrıca siyaset adamları arasındaki ikili görüşmelerin böyle iftiralara maruz bırakılması, buna anlayış ve hoşgörü gösterilmesi, ne yazık ki çok muhtaç olduğumuz sağlıklı bir siyasal diyalog zemininin oluşmasını da engelleyecektir."

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mb07

Bu zinacı herif, meclisin yüz karasıdır ancak. Chpe gibi bir çöp partinin başında yıllarca kalmış olması, partinin ne durumda olduğunu açıklıyor aslında.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş