DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Başörtüsü kadını aşağılayan ritüeldir'

HDP İstanbul milletvekili Levent Tüzel başörtüsü hakkında haddi aşan sözler kullandı.

7 Yıl Önce
2015-05-28 21:31:23

HDP'nin İstanbul milletvekili Levent Tüzel katıldığı televizyon programında başörtüsü hakkında skandal sözler sarfetti.

"KADINI AŞAĞILAYAN RİTÜELDİR"

AK Partili vekillerin Meclis'e türbanla girmesini eleştiren Tüzel 'Başörtüsü kadını aşağılayan bir ritüeldir' ifadesinde bulundu. Tüzel'in bu sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

meryem

Biz bas ortulu musluman kadinlar olarak onlari Allah.a havale ediyoruz Rabbim onlari emellerine ulastirmaz insallah

KASIM ANIK

SİZİN EŞ CİNSEL ADAYLARAMI ZARAR VERİR ACABA? YOKSA SİZİN YEZİDİ VE ERMENİ ADAYLARAMI... BANA GÖRE İSLAMIN KUTSALLARINA HASMEMEYENİZDENDİR.

sadık

Bence sen üzerindeki giyecek namına bir şey brakma!İşte o zaman zirveye çıkarsın.Sen niye elbise giyiyorsun ki,bak hayvanlarda elbise yok, onlara elbise giydirmek onları aşağılamaktır!Hayvan kadar özgür değilsin!

yunus emre

Beyin yetmezliği yaygınlaşmaya başlamış..

ömer keydani

kendisi aşşağılık bir i olmassa bunu söylemez. islama ve değerlerine olan kinlerinden kuduz köpek gibi salya akıtıyorlar. bunların arkasından giden sözüm ona mollalar Allaha bunun hesabını nasıl vercekler.

beşer

akp neden bunu kanunlaştırmıyor? bence bir farkı yok aynı kafa akpnin kafası

M

bunu aslinda ciddiye alip oturup izlemek lazim. taksim kabe diyen, sonra iftira atilyior dedi, sonra bu çikmis bunu diyor, ama kabe taksim diyen, dün çikmis benim kiz kardesimin basörtüsü var demisti. otur izle, elinde çekirdek. Ama size ayiracak vaktimiz yok. sizin bu dedikleriniz, paralel müridlerin çok hosuan gitmistir. chplilerin, mhp vs aklin yolu bir, küfürde tek millet.

yusuf aydemir

demekki miletvekili olman cahilliğine yetmiyormuş

enes

Böylesine skandal bir sözü ak partili biri söylemiş olsaydı vay anam vay ne manşet atardınız.....ama BDP li olunca 'olay, şok, skandal ,iğrenç 'nitelemeleri göremiyoruz. ...

fatih ağartan

''Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne, tükürsem billahi acırım tükrüğe'' diyor ya şair; Müslümanın tükürüğünün bile şerefi olduğundan. Suratı müslümanın tükürüğünden kendi hayvandan aşağı yaratık!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş