DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başkan Üzülmez, Meclis Üyelerini İftarda Ağırladı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve eşi Rahime Üzülmez, AK Parti grubu meclis üyeleri ve eşlerini iftarda ağırladı.

28.06.2016 16:54:32
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve eşi Rahime Üzülmez, AK Parti grubu meclis üyeleri ve eşlerini iftarda ağırladı.

Üzülmez çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde, AK Parti Grubu meclis üyeleri ve eşleriyle dağ yolundaki bir restoranda oruçlarını birlikte açtılar. Misafirleriyle yakından ilgilenen Üzülmez Çifti, meclis üyeleri ve eşlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftarda, daha sık bir araya gelerek paylaşımlarda bulunmak istediklerini dile getirdi.

Programda konuşan Başkan Üzülmez, "Dünyada pek çok alanda yoğun bir dejenerasyon yaşanırken, bizler birliğimize, değerlerimize her zamankinden daha fazla sahip çıkarak bağlı kalmalıyız. Bu noktada her birimizin ayrı ayrı sorumlulukları var. Beraberliğimize güzel bir örnek teşkil eden iftar soframıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, bayram sevincini de hep birlikte sağlıkla paylaşmayı dilerim" dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı ve meclis üyesi Murat Sabri Çakır'ın yaptırdığı iftar duası ardından içilen çaylar eşliğinde sohbet teravih namazına kadar sürdü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş