SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Başkan Kılıç: 'Maske takmayı ihmal etmeyelim'

Vatandaşlardan maske takmayı alışkanlık hale getirmesini isteyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Maske takmayı ihmal etmeyelim. Sosyal mesafemizi koruyalım' dedi.

Başkan Kılıç: 'Maske takmayı ihmal etmeyelim'
9.4.2020 16:23:48
Vatandaşlardan maske takmayı alışkanlık hale getirmesini isteyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Maske takmayı ihmal etmeyelim. Sosyal mesafemizi koruyalım" dedi.

Bafra Belediyesi toplu alanlarda maske takılmasının zorunlu hale gelmesinin ardından ilçenin pazar yerleri başta olmak üzere çeşitli noktalarda vatandaşlara maske dağıttı.

Salgında en etkili mücadele olan sosyal mesafeyi sağlamak amacıyla da çalışmalarına devam eden Bafra Belediyesi salgınının yayılmasını önlemek ve vatandaşların sağlığına olumsuz etkilerini asgari seviyeye düşürmek amacıyla vatandaşlara maske dağıttı. Pazar yerleri ile ilgili alınan kararlar doğrultusunda bu alanlara dezenfektan aparatları yerleştirildi. Bu süreçte bir çok alanda da dezenfekte çalışmasının da devam ettiği öğrenildi.

Vatandaşlardan maske takmayı alışkanlık hale getirmelerini isteyen Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Bildiğimiz gibi market, Pazar, toplu ulaşım gibi toplu alanlarda maske takılması zorunlu hale getirildi. Hepimizin sağlığı için lütfen toplu alanlarda maske takmayı ihmal etmeyelim. Sosyal mesafemizi koruyalım. Bizler bu süreçte her zaman sizlerin yanınızdayız. İnanıyoruz ki, bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde aşacak, tekrardan eski güzel günlerimize kavuşacağız" diye konuştu.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR