DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başkan Böcek, personeliyle bayramlaştı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye personeliyle bayramlaşarak, Ramazan Bayramını kutladı.

6 Yıl Önce
2016-07-01 17:22:03
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye personeliyle bayramlaşarak, Ramazan Bayramını kutladı.

9 günlük Ramazan Bayramı tatili öncesi, son iş gününde Konyaaltı Belediyesi personeli bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Başkanlık makamında yapılan bayramlaşma töreninde Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitin Böcek, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte tüm çalışanlarının Ramazan Bayramı'nı tek tek kutladı.

Başkan Muhittin Böcek, birlik ve beraberlik içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak bir geleneği daha koruyarak, ilk bayramlaşmayı mesai arkadaşlarıyla yaptığını kaydetti. Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Ramazan Bayramı süresince vatandaşların ve tatilcilerin hiçbir sıkıntıyla karşılaşmaması için Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bayram süresince görevde olacaklarını bildirdi.

Ülke olarak zor günlerden geçtiklerini belirten Başkan Muhittin Böcek, "İstanbul'da yaşanan olaylar tüm ülke olarak bizleri yasa boğmuştur. Artık analarımızın ağlamadığı, şehit haberleri almadığımız ve acıların yaşanmadığı bir bayram geçirmemizi diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara kavuşmak dileği ile tüm hemşehrilerimin, tatilcilerimizin ve Antalyalıların Ramazan Bayramı'nı kutlarım" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş