DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Başkan Amca'dan karne hediyesi

Buca Belediyesi'nden yarıyıl tatiline giren miniklere ücretsiz sinema keyfi hediyesi geldi. 'Rimolar ve Zimolar' isimli kukla filmi sömestr tatili süresince öğrenciler için Tarık Akan Gençlik Merkezi'ndeki sinema salonunda ücretsiz olarak gösterimde olacak.

5 Yıl Önce
2017-01-25 10:18:19
Buca Belediyesi'nden yarıyıl tatiline giren miniklere ücretsiz sinema keyfi hediyesi geldi. "Rimolar ve Zimolar" isimli kukla filmi sömestr tatili süresince öğrenciler için Tarık Akan Gençlik Merkezi'ndeki sinema salonunda ücretsiz olarak gösterimde olacak.

Buca Belediyesi, Tarık Akan Gençlik Merkezi'ndeki sinema salonlarından birini yarıyıl tatiline giren minik öğrencilere tahsis edip, ücretsiz sinema keyfi başlattı. 5 Şubat'ta kadar 11.00-13.00-15.00 ve 17.00 saatlerinde dört seans olarak gösterimi yapılacak olan "Rimolar ve Zimolar" filmi gösterime girdiği 21 Ocak'tan itibaren miniklerden yoğun ilgi gördü. Aileleriyle birlikte salonu dolduran minik öğrenciler, ders ve sınavlarla geçen eğitim döneminin ardından arkadaşlarıyla gülüp eğlenerek tatil yapmanın mutluluğunu yaşarken, bu karne hediyesi için "Başkan Amca"ları Levent Piriştina'ya da teşekkür etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş