DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başbakan Yıldırım Irak'a gitti

Başbakan Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere özel uçak 'TC ANA' ile Irak'a gitti.

5 Yıl Önce
2017-01-07 10:14:49

Başbakan Binali Yıldırım'ı Esenboğa Havalimanı'ndan Ankara Valisi Ercan Topaca, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ile diğer yetkililer uğurladı. 

Başbakan Yıldırım ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de Irak'a gitti.

Başbakan Yıldırım'ın, Bağdat'ta Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum ve Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi'yle görüşmeler yapacağı, Yıldırım'ın ayrıca parti yetkilileri, Irak'ın önde gelen bazı siyasi yetkilileri, kanaat önderleri ve Iraklı Türkmenlerin temsilcileriyle bir araya geleceği kaydedildi.

Yıldırım'ın Bağdat'taki temaslarının ardından Erbil'e geçerek IKBY Başkanı Mesud Barzani ve Başbakanı Neçirvan Barzani'yle görüşmeler yapacağı belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hak

Bu nasıl dış politika hani sizin oradaki muhatabınız barzani ve hain nuceyfiydi? ağza alınmayacak küfürler ediyordunuz ibadi çapsızdı sizin seviyenizde değildi ? bu akp ülkeyi dünyaya rezil rüsvay etti . mezhepçilikle çıktığı yolda memleketi suriyeye çevirdi. heryeri vahhabi katilleri ile doldurdu yetmedi milleti işide nusraya eleman yetiştiren mekan haline getirdi. şimdi kalmış suriye politikamız yanlıştı bizi kandırdılar diyor. mübarekler küçük emraha dönmüş. önüne gelen kandırıyor dolandırıyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş