DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başbakan Fatiha okudu

Başbakan Binali Yıldırım'ın başkanlığında Yüksek Askeri Şura üyeleri ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Atatürk'ün mozolesi önünde Başbakan saygı duruşunda bulunurken Fatiha suresini okudu.

4 Yıl Önce
2017-08-02 12:26:16

Bugün gerçekleştirilecek YAŞ öncesi Başbakan ve YAŞ üyeleri Anıtkabir'de Atatürk'ün kabrini ziyaret etti.

BAŞBAKAN YILDIRIM, FATİHA OKUDU

Anıtkabir'de Atatürk'ün mozolesi önünde Başbakan saygı duruşunda bulunurken Fatiha suresini okudu ve saygı duruşu sonunda da ellerini yüzüne götürdü.

Yüksek Askeri Şura, Başbakan Yıldırım'ın başkanlığında, Anıtkabir ziyaretinin ardından Çankaya Köşkü'nde toplanacak.

Binali Yıldırım Anıtkabir özel defterine şunları yazdı:

Aziz Atatürk, yüksek Askeri Şura olarak karşınızdayız. Daha müreffeh, daha adil ve daha özgür bir Türkiye için çalışmaktayız.

15 Temmuz melun darbe girişiminde milletimizin direniş gücü bir kez daha ortaya konmuştur. bu millet bizi biz yapan değerlerini koruyacaktır.

Asla esareti ve vesayeti kabul etmeyeceğini göstermiştir. Millet iradesinin her şeyden üstün olduğunu bir kez daha göstermiştir.

15 Temmuz destanı tarihe geçmiştir. Ülkemiz istikrar adası olarak dimdik ayaktadır. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştireceğimiz Yüksek Askeri Şura'nın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Ruhunuz şad olsun.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz diyen birinin arkasından fatiha okumakmı?adamın küfrü aşikar.Murat Bardakçı bile adamın ateist olduğunu söylüyorr...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş