Başbakan Davutoğlu, 'Ramazan Bayramı öncesinde birinci turu bitirme he

Başbakan Davutoğlu, 'Ramazan Bayramı öncesinde birinci turu bitirme hedefindeydik, bitirdik. Genel başkanlara, gösterdikleri misafirperverlik için bir kez daha teşekkür ediyorum. Çok açık yürekli istişarelerde bulunduk. Şimdi bu tabloyu hep beraber değerlendireceğiz. Hem biz yani hükümeti kurmakla görevlendirilmiş taraf olarak değerlendireceğiz hem de muhataplarım genel başkanlar yaptığımız görüşmelerle ilgili bayramın da getirdiği atmosfer içinde istişarelerde bulunacaklardır. Bayram sonrasınd

17.07.2015 08:35:26
Başbakan Davutoğlu, 'Ramazan Bayramı öncesinde birinci turu bitirme hedefindeydik, bitirdik. Genel başkanlara, gösterdikleri misafirperverlik için bir kez daha teşekkür ediyorum. Çok açık yürekli istişarelerde bulunduk. Şimdi bu tabloyu hep beraber değerlendireceğiz. Hem biz yani hükümeti kurmakla görevlendirilmiş taraf olarak değerlendireceğiz hem de muhataplarım genel başkanlar yaptığımız görüşmelerle ilgili bayramın da getirdiği atmosfer içinde istişarelerde bulunacaklardır. Bayram sonrasında hemen çalışmalara başlayacağız tekrar' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Rifat

Paralelle 10 yıl iş tutan kimdi?Pkk ile osloda imralida kandil de görüsen ovguler duzen kimdi?tupraş petrol ofisi özelleştirmeyle kime verildi?kim verdi?