DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başbakan Davutoğlu, 'Birileri Türkiye'nin yükselen gücünün

Başbakan Davutoğlu, 'Birileri Türkiye'nin yükselen gücünün kesildiğini düşünüyor olabilirler. Birileri Türkiye'nin önümüzdeki dönemde durgunlaşacağını, mazlumlara ulaşan elinin zayıflayacağını hesap ederek köşelerinde mutluluk içinde olabilirler. Biz ise çok daha büyük bir azimle, çok daha büyük bir kararlılıkla, bütün o çevrelerin oluşturmaya çalıştığı yeise karşı tam ümitvar bir şekilde istikbale bakarak diyoruz ki, kim ne yaparsa yapsın kervan yola çıkmıştır, surda bir gedik açılmıştır ve

20.06.2015 22:24:12
Başbakan Davutoğlu, 'Birileri Türkiye'nin yükselen gücünün kesildiğini düşünüyor olabilirler. Birileri Türkiye'nin önümüzdeki dönemde durgunlaşacağını, mazlumlara ulaşan elinin zayıflayacağını hesap ederek köşelerinde mutluluk içinde olabilirler. Biz ise çok daha büyük bir azimle, çok daha büyük bir kararlılıkla, bütün o çevrelerin oluşturmaya çalıştığı yeise karşı tam ümitvar bir şekilde istikbale bakarak diyoruz ki, kim ne yaparsa yapsın kervan yola çıkmıştır, surda bir gedik açılmıştır ve biz yolumuza devam ediyoruz' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Turan dilsoz

Selahattin Eyyubi sen misin Selahhatin Eyyubi?Güldürme beni bu İslam büyünün adını kullanıp ayrı gayrılıktan bahsetme.Ben bir kürdüm ama şunu unutma senin gibiler bu coğrafyanın birliğini bozamayacak.Oysaki bizler Türklerle amca oğluyuz.Bir gün bu ayrı gayrılık sona erecek.Sen batı destekli ayrılık hikayelerini geç.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş