SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO
Başbakan'dan kritik '15 Temmuz' uyarısı

Başbakan'dan kritik '15 Temmuz' uyarısı

Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'nin açılışı için Kastamonu'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Nasrullah Meydanı'nda halka hitap etti.

Başbakan'dan kritik '15 Temmuz' uyarısı
26.12.2016 19:06:15

Başbakan Binali Yıldırım, Kastamonu'da vatandaşlara hitap etti.

Yıldırım, konuşmasında, "Ülkemize, içeride ve dışarıda zarar vermeye çalışan bu terör örgütleri, onların sırtını sıvazlayanlar şunu iyi bilsinler ki eğer 15 Temmuz'dan ders almadıysanız daha da beterini görürsünüz." dedi.

"Bu ülke, bu millet birbirine kenetlenirse, bu ayyıldızlı bayrağa sahip çıkarsa, hiç ama hiçkimse bize bir şey yapamaz." ifadesini kullanan Yıldırım, şöyle konuştu:

"Bunu 15 Temmuz'da gördük mü? 15 Temmuz gecesinde bombaların, saldırıların, mermilerin altında şehadet şerbetini içme, gazi olma pahasına ülkemizi alçaklardan koruduk mu? İşte tekrar görev düşerse, herkes bilsin ki 79 milyon ülkesini savunmaya gece gündüz hazırdır."

"AYRIMCILIĞIN, IRKÇILIĞIN, BÖLÜCÜLÜĞÜN HER ZAMAN KARŞISINDA OLDUK"

Başbakan Yıldırım, "Birlik, beraberlik sayesinde ülkemizi parmakla gösterilen ülkeler arasına sokmaya yükseltmeye ant içtik, ahdettik. Herkes bilsin ki bizim siyasetimiz, 81 ilimizin 79 milyon vatandaşımızı kucaklayan bir siyasettir. Ayrımcılığın, ırkçılığın, bölücülüğün her zaman karşısında olduk, karşısında olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR