DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Baltimore polis amiri görevinden alındı

Freddie Gray isimli siyahi gencin gözaltında ölümüyle gündeme gelen ABD'nin Baltimore şehrinde emniyet müdürü görevden alındı.

09.07.2015 14:29:05

AFP'nin haberine göre, Baltimore Belediye Başkanı Stephanie Rawlings Blake, konuyla ilgili açıklamasında, "Baltimore sokaklarında haddinden fazla insan hayatını kaybediyor" ifadesini kullandı.

Anthony Batts

Anthony Batts


Baltimore Belediye Başkanı, şehirde bu yılın ilk altı ayında 155 cinayet ve 303 silahlı çatışmanın kayıtlara geçtiğini söyledi.

Emniyet Müdürü Anthony Batts'ın yerine yardımcısı Kevin Davis'in geçici olarak atandığı belirtildi.

Freddie Gray gözaltında öldü

Freddie Gray gözaltına alınmasından bir hafta sonra omurilik yaralanması nedeniyle hayatını kaybetmişti. 12 Nisan'da meydana gelen olayın ayrıntıları henüz açıklık kazanmazken, Gray'in polis şiddeti nedeniyle hayatını kaybetmiş olabileceği tahmin ediliyor.

Görgü tanıklarının cep telefonuyla çektikleri görüntüler, polisin acı içinde bağıran Gray'i polis merkezine götürmek için bindirilecek aracı beklerken yere yatırdığını gösteriyor. Yaklaşık bir saat sonra hastaneye kaldırılan Gray burada komaya girmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

he demirtas ha gülen. hepsi ayni agizdan, farkli dallardan konusuyorlar. vatanim hüüü, gel hocam, yok ben gelmeyim sagligimdan korkarim. ben böyle sagligini bahane eden, hoca degil, kainat imami olsa gerçekten ne edem!!ama, o adam belli de, ona inananlar. NEzaman aklinizi basiniza alacaksiniz??? hem kainat imami diyorsunuz, hem her gece peygamberle görüsüyor diyorsunuz. Ama peygamberin sav çektiklerinin zerresini dahi çekmemek için kiviriyor. güya sözde Allah dostu, ama herseydende korkuyor. korku seytandandir sizde biliyorsunuz. Allah dostu olsa, atese bile girerdi diri diri

Görüş Bildir Bizimle Paylaş