DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Balkondan düşen bebeği çamaşır ipi kurtardı

Ordu'da binanın 5'inci katındaki balkondan düşen 1 buçuk yaşındaki bebeği, 1'inci kattaki çamaşır ipi kurtardı.

10.07.2015 20:46:12

Ordu'nun Altınordu İlçesi'ne bağlı Bucak Mahallesi'nde meydana gelen olayda, evin 5'inci katındaki balkonda bulunan 1 buçuk yaşındaki Yakup Efe Doğan, dengesini kaybederek düştü.

1'İNCİ KATTAKİ ÇAMAŞIR İPİNE ÇARPTI

Doğan'ın düşme sırasında hızını alt katlardaki balkonlarda asılı bulunan çamaşırlar ve çamaşır ipleri yavaşlattı. 1'inci kattaki balkonun çamaşır ipine çarpan küçük Doğan, balkonun içine düştü. Ailesi tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne götürülen Yakup Efe Doğan buradan ambulansla Ordu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

SAĞLI DURUMU İYİ

Acil serviste ilk müdahalesi yapılarak tedavi altına alınan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Binanın 1'nci katında oturan Bayram Er, "Evde otururken gürültü duydum, balkon çöktü zannettim. En son kattan düştü ufak bir ağlaması vardı. Allah korudu bu bir mucize" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia

Bunlara söylenecek söz kalmadı...Ne haysiyet ne haya; ne izan ne İslam var bunlarda...Öyle bir bitmişlik ki bu, teröre de destek olurlar, haine de...Hatta terörist de olurlar, hain de...Bunların iç yüzünü bize gösteren Rabbimize hamdolsun...Allah devlete millete zeval vermesin.Amin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş