DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Balıkesirspor'da Erkan Sözeri dönemi

Balıkesirspor'da Erkan Sözeri dönemi

15.06.2015 16:10:15
Spor Toto Süper Lig'den PTT 1. Lig'e düşen Balıkesirspor, teknik direktör Erkan Sözeri ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde, futbol şube sorumlusu Zeki Çıkrıkçı ve basın sözcüsü Cengiz Güneş'in katıldığı imza töreninde konuşan Sözeri, Balıkesirspor'u Süper Lig'e dönmeyi hedeflediği için tercih ettiğini söyledi.

Taraftarın başarı için itici güç olduğunu vurgulayan Erkan Sözeri, "Birlikteliği, bütünlüğü hep beraber sağlamamız gerekiyor. Benim geçmişim ortada, öz güvenim tam. Hedefe oynayacağımızdan en ufak bir kuşkumuz yok" şeklinde konuştu.

Sözeri, transferde Balıkesirspor'a ve camiaya yakışır futbolcuları renklerine bağlayacaklarını kaydederek, "Futbolcu seçiminde çok hassas davranacağız. Sonuna kadar forması için savaşan, her şeyini ortaya koyan, iş ahlakına uyan ve camiayı en iyi şekilde temsil eden futbolcularla beraber olacağız. En az 5 yabancı alacağız. Camia olarak kenetlenirsek hedefe daha çabuk ulaşırız" değerlendirmesinde bulundu.

Başarı için bütünlüğün şart olduğunu anlatan Sözeri, "Alnımızın akıyla bu mücadelen çıkacağız" diye konuştu.

Bu arada Sözeri'nin yardımcılıklarını, Mehmet Şimşek, Bülent Ataman, Yasin Kurt, Mustafa Döngez ve Muhammed Yılmaz yapacak.

Balıkesirspor, yeni sezon için 28 Haziran'da toplanıp, 6 Temmuz'da Bolu'da kampa girecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet APAYDIN

sozun kelımenın bıttığı yer aynı yaslarda oğlum var yere dusse içim yanar bu gunahsızın ne gıbı bı gunahı vardı nasıl bı suc işledı de bu sekıl acı bı olum onu buldu daha nıcelerı var boyle nasıl bı dunyadır nasıl bı adaletı var ve bu nereye gıdecek buna sebep olanların allah belasını versın versınde acaba dıyo nsan gercekten varmı:!!!!!!!!!!!!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş