DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,1145 ₺

EURO

17,3389 ₺

ALTIN

966,38 ₺

BİST

2.375,00 ₺

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'dan 'istifa' açıklaması!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, 'Görevimin başındayım, istifa yok' dedi.

5 Yıl Önce
2017-10-06 09:40:03

TIMETURK | HABER MERKEZİ

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan boşalan başkanlığa seçim yapmak için toplanan Türkiye Belediyeler Birliği Meclisinde divan başkanlığı yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, hakkında çıkan istifa iddialarına yanıt verdi. Uğur, "Görevimin başındayım, istifa yok" dedi.

"CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞMEDİM"

Dün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile de görüştüğü dile getiriliyordu. Uğur, "Cumhurbaşkanı ile görüşmem olmadı" dedi.

İşte Uğur'un açıklamaları:

"Bu haberler, aslı olmayan yalan, nereden üretiliyorsa üretilip servis edilen haberler. Ben tabii Cumhurbaşkanımızla dün de bir görüşme yapmadım ama maalesef bütün kanallarda, alt yazılarda, yapılan konuşmalarda istifa ile ilgili birçok spekülasyonlar oluyor. Partimizin Sözcüsü Sayın Mahir Ünal'ın yapmış olduğu açıklama ve benim basına yapmış olduğum yazılı açıklamayla biz Cumhurbaşkanımız partimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte 17 yıldır kutlu yolculuğumuza devam ediyoruz.

Ben Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevimin başındayım, halkımın hizmetindeyim. Asılsız haberler çıkıyor, bunların hiçbirine itibar edilmemesini istiyorum. Hanıma bile inandıramıyoruz, hanım diyor ki 'neden söylemiyorsun?' Ankara'ya geldim ama Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşmem olmadı."

 

(İlgili habere gitmek için fotoğrafa tıklayınız)

744190 .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş