DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Balıkçılar sezondan yine umutsuz

1 Eylül'de denize açılacak olan balıkçılar, teknelerindeki son hazırlıkları yapmaya başladı. Balıkçılar, gelecek sezondan umutlu olmadıklarını söylediler.

5 Yıl Önce
2017-07-26 14:54:37

AV YASAĞI EYLÜL'DE BİTİYOR
15 Nisan'da başlayan av yasağının ardından teknelerini bakıma alan balıkçılar yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlıkların büyük bir bölümünü tamamlayan balıkçılar, gelecek sezondan umutlu olmadıklarını söylediler. Her yıl teknolojiye uymak için teknelerde bir takım değişiklikler yaptıklarını belirten balıkçılar, ağ tamir işini ise tamamladıklarını ifade ettiler. Balıkçılardan Eyüp Akyol, "Ağ tamir işini bitirdik. Şuan teknenin bakımını yapıyoruz. Bu sezon için fazla umutlu olduğumuzu söyleyemem" dedi.

Ali Kebapçı ise, sezona yetişmek için bakımlarını sürdürdüklerini vurgulayarak, "Her sene teknolojiye ayak uydurmak için teknemizde bazı değişiklikler yapıyoruz. Ağ tamir işini bitirdik. Şuan teknenin bakımını yapıyoruz. Sezona palamut avıyla giriş yapacağız ancak bu konuda görünen bir şey yok. Morallerimiz bu yüzden bozuk" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş