Bakan Soylu: Kılıçdaroğlu’nun derdi belli; 'Militanlarıma dokunma!' Dokunacağız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Vali ve kaymakamlarımıza militan diyen Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız.' ifadesini kullandı.

26.01.2021 17:08:12

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter'dan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''PKK terör örgütünden tutuklanan belediye meclis üyeleri, birlikte hareket ettiğiniz Kandil'in partisinin teşkilatlarını elebaşının posterleriyle süsleyenler militan değil; ancak terörle, uyuşturucuyla, her türlü suçla mücadele eden, şehirlerine, yaşayanlarına kendini adayan vali ve kaymakamlarımız militan.

“Derdi belli; 'Militanlarıma dokunma!' Dokunacağız”

Kılıçdaroğlu'nun derdi belli; 'Militanlarıma dokunma!' Dokunacağız. Bu tek parti döneminin sabıkalıları hakkında bakanlık olarak adliyeye verdiğimiz suç duyurusunun suretini de, militan denilerek hakaret edilen valilerimize bilgi olarak gönderdik.

“Kılıçdaroğlu'nun dostlarına tavsiyem; tedaviye ikna edilmesidir”

Tarihin en başarısız bürokratı da olan Kemal Kılıçdaroğlu, genelge diyerek yine bilgisizliğin ve cehaletin altına imza attı. Vali ve kaymakamlarımıza militan diyen Kemal Kılıçdaroğlu'na da ayrıca suç duyurusunda bulunacağız. Sayın Kılıçdaroğlu'nun dostlarına tavsiyem; tedaviye ikna edilmesidir.''

Esqa5mvXcAAXL2J

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)