DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bahçeli'den sert açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Edirne'de düzenlediği mitingde konuştu.

01.06.2015 13:10:29


İşte Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları; 

 Ajanshaberin haberine göre,  Değerli dava arkadaşlarım. Edirne stratejik olarak önemlidir.  Selimiye Camii Edirne'dedir. Kervansarayları ile köprüleri ile şehitlikleri ile Edirne bir tarih ve emanetimizdir. Edirne olmadan tarih yaprakları eksik kalacaktır.


"ÇİFTÇİMİZİN ELİNDE AVUCUNDA YOK"

Edirne'nin meseleleri ağırdır. Çiftçilerimiz zordadır. Çiftçimizin elinde avucunda yok. Maliyetler almış başını gidiyor. 13 yıla giren AK Parti iktidarı çiftçimizi yalnızlığa mahkum etti. Bugün köylerde hüzün var, şehirlerde hüsran hakim. Gelir darlığı, devasa sorunlar, borç yükü her köyümüze ve köylümüze sirayet etmiştir. 

"HARAM YİYENLER BELLİDİR, YEDİKÇE KUDURAN..."
 
Siyasi menfaat çetesi AK Parti, toplumla bütün bağlarını kesmşitir. AK Parti iktidardayken; cebiniz para gördü mü, borçlarınız azaldı mı? Hayır demeniz boşa değil, bunların hiçbiri olmadı. Haramı yiyenler bellidir, Yedikçe kuduran ve Edirne'nin kesesine göz diken arsızlar da ortadadır. Meğer esnafımızın siftah parası ayakkabı kutularına konmuş. Siz çalıştınız, onlar çaldı. Siz yoruldunuz, onlar yolsuzluk yaptı. Onlar ki görülmedik bir rüşvet çarkı, soygun düzeni kurdular. 
 
"BUNLARIN ÇOCUKLARI GEMİYLE OYNASIN..."
 
Edirneli sorunlarına çare arıyormuş bunlar Erdoğan ve Davutoğlu'nun umrunda değil. Edirneli genç işsiz kalsın, bunların çocukları gemiyle oynasın. Hırsızlar makam ve mevki sahibi olmaya devam etsin mi? Hayır diyorsunuz elbette doğru söylüyorsunuz.

"KORKAKLIĞIN TESLİM OLMAYA DAYANDIĞI BİR İKTİDAR DÖNEMİ..."
 
Bir yanda AK Parti ve koalisyonu, diğer yanda milletini karşılıksız seven Türkiye sevdalıları. Bir yanda varlıklarımızı sömürmeye hazırlanan küresel odaklar, teröristler ve müzakereciler. Diğer yanda milli emanetleri savunan Edirneliler. Korkaklığın teslim olmaya dayandığı bir iktidar dönemi 7 Haziran'da sona erecektir. Biz MHP olarak bütün sorunlarını tek başımıza çözeriz. Edirnelilerin ağırlaşan meselelerini kökünden bitiririz.

"ERDOĞAN'IN HESAP VERECEĞİ GÜNLER YAKLAŞIYOR"
 
Edirne'den ilan ediyorum. AK Parti devri kapanıyor. 13 yıla yaklaşan zillet, 7 gün sonra sona eriyor. Erdoğan'ın hesap vereceği günler yaklaşıyor. Davutoğlu'nun başını öne eğeceği günler yaklaşıyor. Hiçbir mihrap bu akıbeti değiştiremeyecektir. Hakaret ilanları da verseler, iftira da atsalar MHP sahte mabutları devirmek için iktidara geliyor. Hırsıza, şerefsize, namussuza, soygun çetelerine karşı bizimle yürü Edirne.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

osmanli

Bu adam hala ne konusuyor anlamadım . apoyu asmayan ülkeyi 2001 de krize götüren sanki kendisi değil bi insan bu kadar yüzsüz olabilir mi . bence 7 gün sonra senin mhpde ki devrin bitiyor farkında değilsin...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş