DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bahçeli'den Ruşen Çakır'a atasözlü yanıt

Ruşen Çakır'ın Periscope'la canlı yayın yapma isteğini kabul etmeyen MHP lideri Devlet Bahçeli, teklife atasözü ile cevap verdi.

27.05.2015 10:46:09

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Yozgat ve Sivasmitinginin ardından kendisiyle konuşma fırsatı bulan Habertürk yazarı Ruşen Çakır, röportajından kesitleri bugünkü köşe yazısında kaleme aldı.

Daha önce Kılıçdaroğlu, Demirtaş gibi parti başkanlarıyla Periscope uygulamasıyla canlı yayın yaptığını, Bahçeli'nin ise bu teklifi reddetiğini söyleyen Çakır, Bahçeli'nin uygulamadan haberi olmadığını da sözlerine ekledi:

"DİBİNİ GÖRMEDİĞİM KUYUDAN SU İÇMEM"

"Ben mitinglerin Yozgat ayağını izledim ve bazı meslektaşlarımla birlikte kendisiyle sohbet etme imkanı buldum. Daha önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş ve SP Lideri Kamalak ile miting öncesi veya sonrasında Periscope uygulamasıyla canlı yayın yapmıştım. Bahçeli'ye de teklif ettim ama uygulamadan haberi yoktu. "Ben dibini görmediğim kuyudan su içmem" diyerek önerimi nazikçe reddetti."

PERİSCOPE NEDİR?

Periscope, Twitter'ın yeni canlı yayın uygulamasıdır. Telefonunuz ile çevrenizde olup biteni Twitter üzerinden arkadaşlarınızla veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Periscope ile yapılan canlı yayınlar varsayılan olarak tüm kişiler tarafından görülebilir. Fakat dilerseniz Periscope  ile yapılan canlı yayınları gizlemeniz mümmkün.

Siz canlı yayına başladığınızda sizi takip edenler otomatik olarak bildirim alırlar. Başkaları yaptıkları canlı yayınlara sizi davet edebilirler.

Takip ettiğiniz kişilerden biri canlı yayın yapmaya başladığında sizi özel olarak özel canlı yayına davet edebilir.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

faruk

Bu renksiz, kokusuz, ne olduğu çok belli olmayan hareket ne ola ki.... Yeni bir jitem hareketi mi?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş