Bahçeli'den 'kayyum' telefonu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayarak Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyeleriyle ilgili görevlendirmelerden dolayı tebrik etti.

2019-08-19 19:01:48

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayarak, Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyeleriyle ilgili görevlendirmelerden dolayı tebrik ettiği öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Bahçeli, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu telefonla arayarak Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyeleriyle ilgili görevlendirmelerden dolayı tebrik etti ve başarı diledi.

Görüşmede Bahçeli, bu büyükşehir belediyeleriyle ilgili alınan tedbirin, büyük, yerinde ve önemli olduğunu belirtti.

Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçişleri Bakanı Soylu'nun tasarruflarını desteklediklerini kaydeden Bahçeli, "Hükümete ve size desteğimiz tamdır." ifadelerini kullandı.

VATAN PARTİSİ GENEL BAŞKANI PERİNÇEK'TEN KUTLAMA

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de Soylu'yu kayyum atamaları ve yürütülen terör operasyonları dolayısıyla kutladı.

Vatan Partisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Perinçek, Bakan Soylu ile telefonla görüştü.

Perinçek, görüşmede Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyelerine yapılan kayyum atamaları ile yürütülen terör operasyonları dolayısıyla Soylu'yu kutladı ve başarılar diledi.

İçişleri Bakanlığınca, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları görevlerinden uzaklaştırılmıştı.

YORUMLAR (0)