DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bahçeli'den Erdoğan'a görüşme yanıtı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim sonrası başlayan tartışmalara yeni bir boyut getirecek açıklama yaptı.

14.06.2015 16:37:09

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Tüm liderlerle tek tek görüşeceğim." açıklamasına cevap verdi.

CNN Türk'e konuşan Bahçeli, Erdoğan'nın sözlerine, "Sadece Cumhurbaşkanı'nın görev vereceği isimle görüşürüm." karşılığı verdi.

Buradan Bahçeli'nin Erdoğan'ın çağrısına ''ret'' yanıtı verdiği anlaşıldı.

"PARTİ LİDERLERİYLE GÖRÜŞECEĞİM"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlamış, burada"Görevlendirmeyi yapmadan önce liderlerle görüşmek gibi bir planım var. Her birini ayrı ayrı davet edip görüşlerini almak istiyorum. Buna yemin töreninden önce de başlayabilirim. Kendilerini önümüzdeki hafta davet edebilirim" demişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

tuz ruhu

Ak parti bu hesaplarla değilde kendiyle yüzleşerek içindeki bir yığın şahsiyetsiz menfaat peresten kurtularak iktidara sorumluluk bilinciyle talip olsada bizlerde oy verebilsek.

yusuf

Bahçeli sen önce 1999 da kurduğunuz hükümette hortumlattığınız onlarca bankanın hesabını ver. Senin hükümetin zamanında memur 200 dolar, asgari ücretli 100 dolar maaş alıyordu. Bir araba almak için 100 maaşını vermesi gerekiyordu...Şimdi bir memur 1000 dolar, asgari ücretli 360 dolar alıyor. Memur 20 maaşla araba alabiliyor...AYRICA AK PARTİ , İŞ ADAMLARINDAN, MEDYA PATRONLARINDAN ÇALDIĞI PARAYLA SENİN GİBİLERİN 100 YILDA YAPAMAYACAĞI ALT YAPIYI (Hastane, yol, havaalını, hızlı tren ,köprü..vs) 10 yılda yaptı. Hatta sizin cumhuriyet tarihinde yapamadığınızın 3 katını 10 yılda yaptı..

M.N.A

Sayın Bahçeli bize askerlikte bir şey öğretmişlerdi durarak kime selam verilir bir bayrak'a ve birde Cumhurbaşkanı'na sen milliyetsiz bir insansin Toplumda karşılığı olmayan karamboldan cumhurbaşkanı olan nejdet sezere put gibi selam veriyordun mazlumlarin umudu ve milli olan ülkemizi onurlu bir ülke yapan Sayin Recep Tayyip Erdoğan'a terbiyesizlik yapıyorsun senin zamaninda boşalan bankaların hesabi sorulacak diyemi korkuyorsun?

Mlym 59

Bahçeli'nin Kompleks Ve Kaprisleri Sıkmaya Başladı, Kabak Tadı Verdi Nedir Bu Şımarıklık.

yusuf

Bu adamla hükümet filan kurulmaz. Erken seçim geliyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş