DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,0822 ₺

EURO

17,2258 ₺

ALTIN

962,07 ₺

BİST

2.388,54 ₺

Bahçeli'den Davutoğlu'na sert sözler

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara'da konuştu. Davutoğlu'na seslenen Bahçeli 'İnsanlarımız ölüyor, sen oy hesabı yapıyorsun' diye seslendi.

7 Yıl Önce
2015-10-25 16:01:03

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, Bahçeli, partisinin Ankara mitinginde konuştu.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle: 

''AK Parti'nin sorumsuz politikaları yüzünden Milli Güvenlik politikalarımız yıkılmıştır. Tehlike çok büyüktür.

Böylesine korkak bir iktidar görülmemiştir.

Türkiye teröristlerin cirit attığı, üçüncü sınıf bir Ortadoğu ülkesi haline gelmiştir. Canlı bombalar hedeflerini imha için etrafta gezerken, Başbakan sabırla eylem yapmalarını beklemiştir. Böyle bir hükümet nerede görülmüştür ?

Milliyetçi hareketin varlığı her kirli kampanyanın parçalanmasına yetecektir.

Aziz vatandaşlarım, Serok Ahmet ustasından öğrendiği dersleri uygulamaktadır. Davutoğlu, Şanlıurfa IŞİD'e nankör demektedir. Davutoğlu Ankara'daki patlamadan sonra oyunun arttığını da söylemektedir. Davutoğlu, IŞİD'e nankör derken, hangi iyiliklerine karşılık alamamıştır da IŞİD'e nankör demektedir. 

Erdoğan ve Davutoğlu 30 Eylül 2014'e kadar IŞİD'e terör örgütü diyememiş, o zamana kadar o örgütün yaptığı eylemleri altan almışlardır. Ardından Esad nasıl Esed olduysa, IŞİD de DAEŞ olarak değişmiştir. AK Parti, IŞİD'e ne gibi iyilikler yapmıştır da, şimdi nankör olarak nitelemektedir?

Kimse şansını zorlamasın, Türkiye Cumhuriyeti'ni hiçbir haine bırakamayız, terör nereye varırsa varsın, ne mutlu Türküm diyene sözüyle yürümekten yorulmayız. Bu irade bizde var. Bugün de teröre, teröriste, küresel planlara hayır diyoruz. Geleceğe yürüyor, geleceği kucaklıyoruz. Davutoğlu ve Erdoğan bunları duysunlar, duysunlar ki ayaklarını denk alsınlar.

Ankara patlamasının ardından, oyumuz arttı diye açıklama yapıyor. İnsanlarımız ölüyor, sen oy hesabı yapıyorsun. Hiç mi Allah'tan korkmaz, hiç mi kuldan utanmazsın, hiç mi vicdanın yoktur. Katliamlar yapılıyor, bu AK Parti'nin oyunu artıyorsa, saldırıların sebebi çok uzakta aranmamalıdır.

AK Parti yönetimi, uğursuz, arsız ve yalancıdır.''

 
 
.

YORUMLAR (1)

mehmet

Bahceli senden biktik artik siyaset yapamiyorsun bel alti vuracam derken eline yuzune bulastiriyorsun birak bus isi genclere nebicim bir koltuk sevdalisisin ikdidar olmaya niyetin bile yok gecmissin genel bakanlik koltuguna. Davutoglu acikladi defalarca nedemek istedi diye nankorluk yaptigini senin kastetdigin bicimde soylemedigini defalarca anlatti nette birsuru video var. Birak bari gencler tasisin iktidara Mhp yi sen beceremedin beceremezsin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş