DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aziz Yıldırım yeniden başkan

Aziz Yıldırım yeniden başkan

7 Yıl Önce
2015-05-31 18:46:41
Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda 5 bin 504 oy alan Aziz Yıldırım, bin 144 oy alan Hulusi Belgü'yü geçerek yeniden başkanlığa seçildi.

Ülker Sports Arena'da yapılan genel kurulun divan başkanı Vefa Küçük, toplam 6 bin 648 geçerli oyun kullanıldığını açıkladı. Küçük, her iki başkan adayını da kürsüye çağırarak sonuçları açıkladı.

Toplam 21 sandıkta yapılan seçim sonucunda Aziz Yıldırım 5 bin 504, Belgü bin 144 oy aldı. Aziz Yıldırım, rakibine 4 bin 360 oy fark atarak tekrar başkanlık görevine getirildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hüseyin Açıkgöz

Sayın Cumhurbaşkanım bunlara bakacak vede ilgilenecek vakit bulur musunuz bilemiyorum fakat;Benim çocuğum matematik bölümünde okuyor.Okuldaki bazı Öğretim Üyesi olan kedinin bilmez insanlar ki sürgün edilmiş hocalar bunlar.Çocukların tümü şikayetçi bu hoca kılıklı insanlardan fakat şikayet ettikleri rektör dahi birşey yapamıyorum diyor.Parayı biraz daha fazla kazana bilmek için çocukları özellikle yaz okuluna bırakıp kan kusturuyorlar.Ben ve benim gibi belki enaz 120-130 aile madur durumda bizlere yardım edebilecek misiniz? SAYIN CUMHURBAŞKANIM SİZLERE şimdiden teşekkür ederim.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş