DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aveamuzik.com'da en çok dinlenenler

Aveamuzik.com'da en çok dinlenenler

7 Yıl Önce
2015-06-02 15:32:03
Avea Müzik dinleyicileri, mayısta en çok Gülşen'in "Bangır Bangır" adlı şarkısını dinledi.

Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Aveamuzik.com'da mayıs ayında en çok Gülşen'in "Bangır Bangır" isimli şarkısı dinlendi. "Bangır Bangır" şarkısını, Gülben Ergen ve Oğuzhan Koç'un birlikte söylediği "Aşkla Aynı Değil" izledi ve mayıs ayının en çok dinlenen ve indirilenleri arasında ikinci oldu.

Hem en çok indirilen hem de en çok dinlenen listelerinde Ferhat Göçer'in "Yıllarım Gitti" şarkısı üçüncü sırada yer alırken, Yıllarım Gitti"yi İrem Derici'nin "Değmezsin Ağlamaya" şarkısı takip etti. Mayıs ayının en çok dinlenen diğer şarkıları ise sırasıyla Mabel Matiz "Gel", Soner Sarıkabadayı ve Ozan Çolakoğlu'nun birlikte söylediği "Unuttun mu Beni", Berkay "Benim Hikayem", Hadise "Prenses", Göksel "Denize Bıraksam" ve Yalın "Bir Bahar Akşamı" oldu.

Mayısta Avea Müzik dinleyicilerinin en çok indirdiği diğer şarkılar ise, Mabel Matiz "Gel", Gülşen "Dan Dan", Göksel "Denize Bıraksam", Soner Sarıkabadayı ve Ozan Çolakoğlu "Unuttun mu Beni", Gülşen "Büyük Hatırın Var" ve Berkay "Benim Hikayem" olarak sıralandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

SEDAT ŞAVLIK

YOK ABİ BUNLAR ŞİMDİDE FÜZE KRİZİ ÇIKARIPTÜRKİYENİN GLOBAL OLARAK PRESTİJİNİ SARSMAKBELKİDE NATO DÜZEYİNDE KRİZ ÇIKARP MÜDAHALE ETMEK

Görüş Bildir Bizimle Paylaş