Avcı, cemaatin kime oy vereceğini açıkladı

Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Gülen Hareketi'nin 7 Haziran seçimlerinde kime oy vereceğini açıkladı.

27.05.2015 11:18:25

Kanal A ekranlarında Türkiye'nin Seçimine konuk olan Hanefi Avcı, Gülen Hareketi'nin 7 Haziran seçimlerinde kime oy vereceğini açıkladı.

 "GÜLEN HAREKETİ KİME OY VERECEK?"

 "Emin değilim ama büyük illerde bağımsız kendi adayları var. Büyük illerde kendi tarafsız adaylarına vereceklerdir. Diğer illerde ise kullanacakları oy'un AK Parti'ye ne kadar zarar verebileceğini hesap ederek en optimum tercihi yapacakları kanaatindeyim. Yeri gelirse HDP'ye verecektir. Yeri gelirse bulunduğu ilin durumuna göre analiz edip diğer muhalefet partilerine vereceği görüşündeyim."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

abdullah birisi

seviyene inmeyeceğim. ne kadar seviyeyi indirmeye çalışsanız da bu ülke tekrar seviyeyi en yukarılara taşıyan asr-saadete doğru yol alacak, bunun için de ilahınızın oy kaybetmesi lazım. hakaretler bir yerlerde not edilir. günü geldiğinde hem yaradan hem beşer sizlerden hesap sorar. acele etmeyin sakin olun siz cami duvarına işimiyi devam edin. ahlak yoksunu olmak kader değil, kaderinizi değiştirme şansınız var. slm ve dua ile

uygur

dünyanın kominist ve sosyalistleri hatta laik elit şarlatanları neden bu habere ses çıkarmazlar. nedir bu din düşmanlığı. müslümanın orucunu bile yasaklayan bir sisteme nasıl düşman olunmaz ki..bu habere sabır mı gösterilirmiş. aynı pkk gibi. bu modellerin hepsi aynı kafa.

birbirey

HDP ye verecekler sozde uydurma ermeni soykırımi ve kendilerin uydurduğu sözde rum soykırımını kabul ettim diyen ülke bir eline geçsin hainlikin kralını yapacak olan HDP ye bile oy verecek fetoizm hastalığına kapılmış şakirt ve sakirdeler allah akil fikir versin ne diyelim