DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Atletizm: Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası

Atletizm: Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası

7 Yıl Önce
2015-05-30 22:58:19
Avrupa Atletizm Birliği (EAA) ile Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) işbirliğinde gerçekleştirilen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası A Grubu yarışmaları Mersin'de başladı. İlk gün kadınlarda 65 puanla İspanya'nın Valencia Terra i Mar takımı, erkeklerde de 61 puanla ENKA Spor birinci sırada yer aldı.

Nevin Yanıt Atletizm Sahası'nda gerçekleştirilen yarışlarda, erkekler ve kadınlarda 11'er yarış gerçekleştirildi.

Yarışlar sonunda kadınlarda, 65 puan alan Valencia Terra i Mar takımı zirvede kendisine yer bulurken, 57 puanla Fenerbahçe ikinci, 54 puanla da Portekiz temsilcisi Sporting Clube de Portugal üçüncü oldu.

Erkeklerde ise ENKA Spor 61 puanla birinci olurken, ikinci sırada 55 puanla İspanya'nn Playas de Castellon takımı, üçüncü sırada da 51 puanla İtalya'nın Fiamme Gialle ekibi yer aldı.

İlk gün yarışları sonunda kadınlar 3 bin metre engelli koşuda USK Prag (Çek Cumhuriyeti) takımından Lucie Sekanova, 9,28.93'lük derecesiyle şampiyona rekoru kırdı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

sadık

1.İhanet süreci diye oertada bir durum yoktur2.Cumhur başkanı anayasal sınırlarındadır3.17-25 aralık hükümete darbedir zaten bu darbeyi yapanların üzerine gidiliyor. BAHÇELİ O HALDE ORTADA KOALİSYONA ENGEL BİR DURUM YOKTUR BİR TEK ENGEL VAR O DA SENİN BAKIŞ AÇIN!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş