DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Atletico Madrid'de Arda'ya rakip geliyor

Atletico Madrid'de Arda'ya rakip geliyor

01.06.2015 20:23:54
İspanyol spor gazetesi AS, Portekiz'in Porto takımında bir sezon kiralık oynadıktan sonra Atletico Madrid'e dönen Oliver Torres'in, gelecek sezonki ilk 11'de Arda Turan'ın en büyük rakibi olacağını yazdı.

AS gazetesinin "Oliver, kırmızı-beyazlıların ilk 11'i için Arda ile kapışacak" başlığı altında verdiği haberde, "Atletico Madrid kulübü ve teknik heyetinin şu anda düşündüğü konulardan biri, Oliver ile Arda'nın ilk 11 için yapacağı rekabet olarak gözüküyor. Arda, Atletico'ya geldiğinden bu yana en kötü sezonunu geçirirken, Oliver, Porto'da parıldayan bir sezon geçirdi" görüşünü savundu.

28 yaşındaki Arda'nın geçen sezon 46 maçta toplam 3 bin 381 dakika oynadığı ve toplamda 3 gol atıp, 6 asist yaptığı belirtilerek, 20 yaşındaki Oliver'in kiralık olarak gittiği Porto'da toplam 2 bin 863 dakika oynamasına rağmen 7 gol, 6 asist istatistiği elde ettiği kaydedildi.

Arda'nın Atletico Madrid'in ilk 11'indeki yerinin şimdiye kadar olduğu gibi rahat olmayacağını öne süren İspanyol gazetesi, Porto'da kendini geliştiren Oliver'in Arda'yı zorlayacak en önemli faktörlerden biri olacağını iddia etti.

Öte yandan, Atletico Madrid ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Arda ile ilgili İspanyol kulübüne şimdilik bir transfer teklifi gelmediği ancak Galatasaray'ın her zaman beklemede olduğu ileri sürülerek, Atletico'nun bu durumda gelecek sezon için en iyi Arda'yı tekrardan kazanmaya çalışacağı ya da Oliver'ın üzerine oynayacağı savunuldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Furkan

ÇÖZÜM ; ŞUNU ASLA UNUTMAYALIM. HRİSTİYAN BATI İÇİN (milleti ve mezhebi ne olursa olsun) EN İYİ MÜSLÜMAN, ÖLÜ MÜSLÜMANDIR. Asla bir arab, türk veya kürtü sevmezler ama taktik icabı havuç politakası ile kendi ağına düşürmek için sahte vaatlerle ve sevgilerle kandırmak isterler. O HALDE; biz hangi millet ve mezhepten olsakda müslümanlar olarak bu çok hain ve çok tehlikeli ve alçakça tuzaklara düşmememiz, geçmişte olduğu gibi (Osmanlı imparatorluğun) birlik içinde olmamamız kesinlikle şarttır. AKSİ DURUMDA HEPİMİZ ÇOK BÜYÜK ZARAR GÖRÜRÜZ

Görüş Bildir Bizimle Paylaş