DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Atatürk Havalimanı'nda hırsızlık

Atatürk Havalimanı'nda hırsızlık

26.05.2015 18:48:46
Atatürk Havalimanı'nda hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan Filistin uyruklu 8 kişiden 6'sı tutuklandı.

Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ekipleri, farklı tarihlerde meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayıyla ilgili güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek, harekete geçti.

Ekipler, 22 Mayıs'ta Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali gidiş katında, Filistin uyruklu M.A.S. (24), A.M.S. (34) ile Z.S'yi (25) Kenyalı bir yolcuya ait tablet bilgisayarı, kredi ve kimlik kartlarını çaldıkları iddiasıyla yakaladı.

Dış Hatlar Terminali geliş katında 23 Mayıs'ta yaşanan olayda, Filistin uyruklu A.M.A.M. (23) ve M.A.A.M. (21), Birleşik Arap Emirlikleri uyruklu yolcuya ait fotoğraf makinesi ile makineye ait parçaları çaldığı sırada suçüstü yakalandı. Bu şüphelilerden 2'sinin 4 ayrı hırsızlık olayına karıştıkları tespit edildi.

Ekiplerin dün yaptığı operasyonda, Filistin uyruklu K.M.A. (23), A.A. (22) ve M.S'nin (21) yabancı yolculara ait kimlik kartı, cep telefonu, fotoğraf makinesi ve dizüstü bilgisayarı çaldığını belirledi.

Operasyonlarda gözaltına alınan 8 şüpheliden 6'sı tutuklandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ebumusab

halile cevap. mal mavi marmarada oldurulenlerin yarıs kurttu bu bir. kurtlerin basarısı yokki amerikaya mal edelim bu iki hepiniz kactınız zerdustler pyd liler. haber bak biraz amerikan ucakları havadan bombalıyo kormusun. ırkcı fasıst.zaferi kıskanmakmıs. mal siz amerika ve israilin fitne zamanı bindigi eşşeklersiniz. musluman kurtler haricbu durum laik turkler içinde gecerlidir.eşşek olursan semer vuran cok olur

Görüş Bildir Bizimle Paylaş