DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Atama kararları

Atama kararları

7 Yıl Önce
2015-05-29 09:38:36
Devlet Desteklerini İzleme ve Denetleme Kurulu Üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım ile Rekabet Kurumu Başkan Yardımcısı Hakan Sabuncu, getirildi.

Orman ve Su İşleri, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Şehircilik, Kalkınma bakanlıklarına ile Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Denetim Hizmetleri Başkanı İsmail Yüksektepe, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Ahmet Sami Kulaklıoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Nurten Şahin atandı.

Öte yandan, Kalkınma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Yaman ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevi de Hakan İlyas Aydoğan'a verildi.

Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğünde Yalçın Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeliğine atanırken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım ile Rekabet Kurumu Başkan Yardımcısı Hakan Sabuncu da Devlet Desteklerini İzleme ve Denetleme Kurulu Üyesi oldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş