DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Artvin'de mezuniyet töreni yolunda kaza: 1 ölü, 5 yaralı

Artvin'de mezuniyet töreni yolunda kaza: 1 ölü, 5 yaralı

7 Yıl Önce
2015-06-01 13:12:06
Artvin'de kızlarının mezuniyet törenine giden ailenin bulunduğu otomobilin elektrik direğine çarpması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

Atatürk Üniversitesi İktisat Fakültesindeki eğitimini tamamlayan kızı İpek'in mezuniyet törenine katılmak üzere yola çıkan Servet Hamzaoğlu'nun kullandığı 08 DC 928 plakalı otomobil, Artvin-Yusufeli karayolunun Sebzeciler köyü mevkisinde yol kenarında bulunan elektrik direğine çarptı.

Otomobilde sıkışan sürücü, eşi Canan (41), kızları İrem (18) ve İzel Hamzaoğlu (15) ile baldızı Hediye (37) ve oğlu Alperen Fehmi Yıldırımoğlu (5), köy sakinleri ve güvenlik güçlerinin çalışması sonucu araçtan çıkarıldı.

Artvin ve Yusufeli'deki hastanelere kaldırılan yaralılardan Servet Hamzaoğlu, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

yusuf yıldırm

Evet sayın islam oğlugerçekten sizden utandık allah ın salih muttaki alimleri böyle kritik zamanlarda gerçek kimliklerini ve niyetlerini ortaya koyarlar söylemleriniz tıpkı suud ve amerikan siyonizmden nemalanan islamcı yazar ve cemmatlardan fsrksız çizginiz aynıoldu neoldu size ama gerçekleri siz bizden daha iyi biliyorsunuz amerikan emparyalizminin ortadoğu projelerini yoksa cemaatımın ve kariyerimin başına işmi gelir çok yazık allahın selmı doğru yolda vanları pahasına dik duran lider ve önderlere olsun

Görüş Bildir Bizimle Paylaş