DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Arınç: Bizden iyisini bulursanız ona oy verin

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 'Diyorum ki bizden daha iyisini bulursanız, onu da tek başına iktidara geleceğini düşünüyorsanız. Allah aşkına ona oy verin bize oy vermek zorunda değilsiniz'dedi.

7 Yıl Önce
2015-06-03 20:00:04

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Demirtaş Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sevgi seliyle karşılaştı. Tek tek vatandaşın elini sıkan Arınç, "Yaptığımız eserler ortada biz bunu tek başımıza yaptık. Şimdi muhalefet içeriden ve dışarıdan bu hükümet gitsin istiyor. İyi gitsin de kim gelsin. Şimdi gitsin derken daha iyisinin gelmesi lazım. Bizim yerimize kim gelecek? Cevapları ise ‘kim gelirse gelsin de siz gidin' oluyor. Bu kadar düşmanlık olmaz ya. Ben bir AK Partili olarak inanın sadece Demirtaş'ta değil, 15-16 vilayeti gezdim. 20'ye çıkaracağım. Diyorum ki bizden daha iyisini bulursanız, onu da tek başına iktidara geleceğini düşünüyorsanız. Allah aşkına ona oy verin bize oy vermek zorunda değilsiniz. Ama bizden daha iyisi yok ise şu şartlarda veya sizin partinizin iktidara gelme imkanı yok ise o zaman bizim maceraya ihtiyacımız yok" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia57

Şehvetin her türlüsü,özellikle de güç ve iktidar şehveti,adamı(hoca,ülema, siyasi..) İnek Şabandan beter eder..Ali veli 49 50 farketmez..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş