DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Araştırmada Yenilikler' konferansı İstanbul'da gerçekleştirilecek

'Araştırmada Yenilikler' konferansı İstanbul'da gerçekleştirilecek

02.06.2015 15:37:27
Araştırmada Yenilikler Konferansı, 4 Haziran'da İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Ipsos açıklamasına göre, bu yıl gelirlerini Mor Çatı'ya aktaracak konferansın ana teması, araştırmadaki global yenilikleri katılımcılarla paylaşmak, bunların Türkiye'nin yakın geleceğini anlamakta ve pazarlama ortamına uyarlamakta nasıl değerlendirileceğini tartışmak olacak.

Konferans, her biri alanlarında global uzman sayılan yerli ve yabancı ünlü konuşmacıları konuk edecek. Toplantıya, Ipsos Kurucusu ve Başkanı Didier Truchot, Ipsos Türkiye Başkanı Vural Çakır, Ipsos Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Sidar Gedik, Ipsos Hollanda Ülke Müdürü Carlo Stokx ve pek çok konuşmacı katılacak.

Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl Mor Çatı ile iş birliği yapacak. Kadına şiddetle ilgili araştırma bulgularının eşliğinde durum ve çözümler bir panelde tartışılacak. Konferans, Ipsos 40. yıl kokteyli ile sona erecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Mahmut Oz

Bugun Ali bulac daha onceleri aglak vaiz diye yerden yere vurdugu FG'nin kurudurdugu bir gazetede onlarla birlikte dun birlikte oldugu simdiki Ak parti hukumetini olusturan kadrolara vurmaktadir.Iste Ali bulac bu baska soze gerek varmi?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş