SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Araştırma şirketinden Davutoğlu yorumu

Araştırma şirketinden Davutoğlu yorumu

İstanbul Ekonomi Araştırma'dan Can Selçuki, Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Davutoğlu'nun ne yaparsa yapsın Kürtlerin ve sekülerlerin bir kısmından oy alamayacağını söyledi.

Araştırma şirketinden Davutoğlu yorumu
13.1.2020 20:33:50

İstanbul Ekonomi Araştırma'dan Can Selçuki, parti kurma heveslisi isimlere ilişkin dikkat çeken değerlendirmeler yaptı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve yeni parti kurma hazırlıklarında olan eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın kamuoyunda 'öz eleştiri yapmaları gerektiği' tartışmalarını değerlendirdi. T24'e konuşan Selçuki, "Öz eleştiri gerekli; buna çok da takılmamak lazım. Ancak Davutoğlu ne yaparsa yapsın Kürtlerin ve sekülerlerin bir kısmından oy alamaz; almasına gerek de olmayabilir" dedi.

Babacan'ın 'farklılaşan bir lider' olduğunu belirten Selçuki, "Kendisine lider denmemesinden bile şikâyeti yok. 'Siyasi koordinatör' şeklinde tanımladı kendini. Ancak ne kadar karşılığı olur bunu söylemek mümkün değil" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

hakan / 14.1.2020 08:47:08
Politikanın realitesi bunlar diye davutoülu kürtlere sevimli görünmek için ilk önce diyarbekir i ziyaret etti,Başarılı olamayacağını oda biliyor ama ak partinin oylarını çok cüz,i de olsa tırtıklaması onun görevi,
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR