DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Antalyaspor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Halay:

Antalyaspor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Halay:

7 Yıl Önce
2015-08-24 13:08:46
Erkekler Hentbol Süper Lig'de mücadele eden Antalyaspor'un antrenörü Okan Halay, Doboj Uluslararası Hentbol Turnuvası'na katılmalarının takımda olumlu bir hava oluşturduğunu belirtti.

Halay, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarını Bosna Hersek'te sürdürdüklerini, 8 takımın yer aldığı Doboj Uluslararası Hentbol Turnuvası'nda dördüncü olduklarını bildirdi.

Turnuvaya katılımın kendileri adına büyük kazanım olduğunu vurgulayan Halay, "Hentbol kültürü yüksek bir ülkede, turnuva ve Avrupa deneyimi üst düzey takımlarla karşılaştık. Antalyaspor olarak ilk defa böyle bir arenada boy göstermek, bu havayı hissetmek takımda olumlu bir hava oluşturdu" ifadelerini kullandı.

Halay, takımın bu sezon yeniden yapılandığını, geçmişte birlikte oynamış, kendisi ile çalışmış oyuncular da bulunduğunu ancak çoğunun Antalyaspor çatısı altında ilk defa forma giyeceğini anlattı.

Turnuvaya, sporcularına birlikte oynama alışkanlığı kazandırmak amacıyla katıldıklarına dikkati çeken Halay, fiziksel ve taktiksel anlamda yeteri kadar hazır olmamalarına rağmen iyi bir sınav verdiklerini kaydetti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş