DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Antalyaspor'da final sevinci

Antalyaspor'da final sevinci

7 Yıl Önce
2015-06-02 15:39:31
PTT 1. Lig takımlarından Antalyaspor'da play-off finaline yükselmenin sevinci yaşanıyor.

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, play-off yarı finalinde Adana Demirspor'u saf dışı bırakarak, Süper Lig'in kapısına kadar gelmelerinin kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi.

Taraftarlarının da desteğiyle finalde Samsunspor karşısında galip gelmek istediklerini kaydeden Ceylan, "Zorlu bir süreçten geçerek arzu ettiğimiz sınıra geldik. PTT 1. Lig play-off finaline yükseldiğimiz için heyecanlı ve mutluyuz. Yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz ve sporcularımız, zorlukların üstesinden geldi. Samsunspor maçını alıp hedefimize ulaşmak en büyük arzumuz. Bu yolda en büyük destekçimiz taraftarımız olacaktır. Taraftarımızın takımımızı yalnız bırakmaması gerekiyor" diye konuştu.

Ceylan, Adana ekibi karşısında en büyük destekçilerinden birinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel olduğunu, başkanın desteğinin bundan sonra da süreceğini kaydetti.

Samsunspor ile yapacakları play-off final maçını İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynayacaklarını hatırlatan Ceylan, "Samsunspor maçı için takımı destekleyen kuruluşların yardımlarıyla araçlar kaldıracağız. Antalyaspor'u seven herkesi bu maçta takımına destek olmaya davet ediyoruz. Antalyamızın gururu takımımızı genç, yaşlı, çocuk herkes desteklesin istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ALİCAN

Sayın Bulaç'a göre İslam-devlet ilişkisi nasıl olmalıdır acaba? İslâmî bir devlet görüşüne sahip olmadığı anlaşılıyor. Hukuk devleti diyor. Hangi hukukun devleti?Kendisinin yaklaşımına göre ya inkılabî İslam görüşü benimsenmeli ya da İslamiyet hiçbir zaman devlet sahibi olmamalı. Galiba o ikincisini savunuyor. Ona göre İslami görüş sahipleri hep muhalefette olmalı. Halbuki devletsiz İslam olmaz. Tabii ki adil ve hakkaniyetli bir İslam devleti. Kendisi gibi düşünenlerin yanlışı şu olsa gerek. Ak Parti iktidarından hemen İslami yönetim bekliyorlardı galiba.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş