SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Antalyalı hayırsever Eyüpsultan'ın güvercinlerini unutmadı

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bir koli kendi mahsulü olan buğday ve bir mektup gönderen gönderen Antalyalı hayırsever Mehmet Ural, mektubunda 'Size Burdur'daki kendi tarlamda yetişen buğdayları gönderiyorum. Sizlerden ricam Eyüpsultan'daki güvercinlere bu buğdayları verirseniz çok sevinirim. Görevinizde başarılar dilerim. Allah'a emanet olun, saygı ve saygılarımla' dedi.

Antalyalı hayırsever Eyüpsultan'ın güvercinlerini unutmadı
2.4.2020 13:35:06
Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bir koli kendi mahsulü olan buğday ve bir mektup gönderen gönderen Antalyalı hayırsever Mehmet Ural, mektubunda "Size Burdur'daki kendi tarlamda yetişen buğdayları gönderiyorum. Sizlerden ricam Eyüpsultan'daki güvercinlere bu buğdayları verirseniz çok sevinirim. Görevinizde başarılar dilerim. Allah'a emanet olun, saygı ve saygılarımla" dedi.

Mehmet Ural'ın bu isteği Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından anında yerine getirildi ve Eyüpsultan Meydanı'nda bulunan güvercinlere Ural'ın gönderdiği buğdaylar dağıtıldı. Korona virüs nedeniyle insanların sokağa çıkamayacağını düşündüğü için, elindeki buğdaydan göndermek istediğini dile getiren Mehmet Ural "Eyüpsultan'a daha önce birkaç kez geldim. Eyüpsultan'daki güvercinler aklıma geldi. İnsanlar sokağa çıkamadığı için şimdi o güvercinlere yem atan yoktur diye düşünüp, kendimce faydalı bir iş yapmak istedim" açıklamasını yaptı.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR