DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Antalya'da silah kaçakçılığı operasyonu

Antalya'da silah kaçakçılığı operasyonu

7 Yıl Önce
2015-06-01 09:24:45
Antalya'da bir otomobilde yapılan aramada 6 tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi.

Bir istihbaratı değerlendiren İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ve Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Mersin'den Kemer'e giden M.M. idaresindeki 33 DGS 24 plakalı otomobili durdurdu.

Ekipler, M.M'nin üst aramasında bir, aracın vites kolu ile koltuk döşemeleri ve tavan kaplamasının altındaki bölmelerde biri "She" marka seyyar dipçikli otomatik olmak üzere 6 ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi buldu.

Sürücü ve araçta bulunan F.C, gözaltına alındı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

nihat aydinoğlu

Sn.DOĞANgerek siyasi deneyimi gerekse Kürtler arasında sevilip sayılan bir adam olması nedeniyleben ce de İSABETLİ ve Ülkemiz yararına bir iş yapmıştır.Çünkü HDP.içinde Başta Selo olmak üzere dış güçlerin talimatları ile hareket eden bir grup var.Bu Grup KÜRTLERİ düşünmüyor.ABD.deden aldıkları talimatla ERDOĞAN'a karşı adeta sen bu KÜĞRT Meselesini nasıl çözersin? Biz yıllarca Türkiyeyi KÜRT sorunu ile ESİR aldık kıpırdayamaz hale getirdik.SEN BUNU ÇÖZME--ÇÖZDÜRMEYİZ inadına hizmet ettiler.Kürtlerin -Türklerinm çıkarlarını değil ABD.ve İSRAİLİN çıkarlarını gözettiler

Görüş Bildir Bizimle Paylaş