Ankara'da otopark protestosundaki silahlı saldırı

Ankara'da otopark protestosundaki silahlı saldırı

10.07.2015 15:41:56
Ankara'da esnafın otopark protestosu sırasında silahla vurularak hayatını kaybeden 21 yaşındaki Mehmet Karagöz'ün cenazesi, memleketi Çankırı'nın Orta ilçesinde defnedildi.

Karagöz'ün Adli Tıp Kurumundan yakınları tarafından alınan cenazesi, araç konvoyu eşliğinde Elmalı köyüne getirildi.

Hasan Tanık Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Orta Kaymakamı Zafer Yiğit, AK Parti Çankırı milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Muhammet Emin Akbaşoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten ile Karagöz'ün yakınları, Ankara'dan gelen esnaf ve köy halkı katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Mehmet Karagöz'ün cenazesi, köy mezarlığında toprağa verildi.

Karagöz'ün babası İsmail ve kardeşi Samet Karagöz, güçlükle ayakta durabildi.

Ulus'ta Rüzgarlı Caddesi ve civarında bölge esnafının, dün, "tehditle" otoparkçılık yapıldığını öne sürerek gerçekleştirdiği protesto sırasında gruba ateş edilmesi sonucu Mehmet Karagöz hayatını kaybetmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ahmet Uzun

Ahmet bey, bi cevap yazdın ama benim yazdıklarımın hangisinin yanlış olduğunu söylemedin. Mavi Marmara çok iyi bir çözüm idiyse niye bir işe yaramadı. Çok haklıydık ta niye onlarca, yüzlerce Mavi Marmara ile herifleri boğamadık. Niye 5 yıl sonra sayın Cumhurbaşkanı İsrail'e sevgi pıtırcığı muamelesi yaptı. Kabul edelim veya etmeyelim. Mavi marmara, bizim Gazze'ye yardım etme imkanlarımızı sona erdirdi. Şimdi inşallah her şeyi yollayacaz.