SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO

Ankara'da okullar tatil mi? Yarın okullara kar tatili var mı?

Ankara'da okullara kar tatili var mı? sorusu, günlerdir etkili olan kar yağışı nedeniyle soruluyor. Ankara'daki yoğun kar yağışı devam ederken öğrencilerin gözü kulağı Valilik'ten gelecek haberde. Peki yarın (9 Ocak) Ankara hava durumu nasıl? Ankara'da yarın okullar tatil mi?

Ankara'da okullar tatil mi? Yarın okullara kar tatili var mı?
8.1.2019 20:55:04

Ankara'da okullar tatil mi? sorusu yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenci ve veliler tarafından araştırılıyor. Ankara kar tatili haberi için ise, öğrencilerin gözü kulağı Ankara Valiliği'nde. Ankara'da özellikle son 2 haftadır yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenci ve veliler okulların tatil olup olmayacağını araştırıyor. Aralık ayının son günlerinde ise yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 günlük mola verilmişti. Peki 2019'u karlar altında karşılayan Ankara'da okullar tatil mi? 9 Ocak 2019 hava durumu tahminleri ve Ankara kar tatiline dair detaylar haberimizde.

ANKARA'DA OKULLAR TATİL Mİ? 9 OCAK

Ankara'da yarın okulların tatil olduğuna dair resmi bir açıklama yapılmadı. Ankara Valiliği'nden resmi kar tatili açıklaması gelir gelmez detaylar haberimizde olacak.


      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR