DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ankara'da ayı paniği

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Karaşar beldesi Kirazyanı semtindeki bir sitenin çevresinde bir ayı ile yavrusunun görülmesi bölgede yaşayanlar arasında endişeye yol açtı.

21.06.2015 18:21:23

Kirazyanı semtindeki Villaevleri Sitesi'nde bekçilik yapan Adnan Ekizoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sitelerinin yakınında bir aydır bir ayı ve yavrusunu gördüklerini söyledi. Durumu Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkililerine bildirdiklerini belirten Ekizoğlu, "Dışarı çıkıyoruz ayıyı görüyoruz. Bugün sabah yine ayıyı yanında küçük yavrusu ile sitenin içinde evlerin arasında dolaşırken gördük. Yetkililer gelince hep birlikte ayıyı aradık. Bizi görünce kaçtı, kaçarken yanında yavrusunu göremedik. Yavrusu site yakınlarında olabilir" diye konuştu.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

cındo

Buz kütlenin sadece küçük bir yüzü,bunlar 6 , 7 Ekim olaylarında sakallı erkekleri öldürdü, suçu sadece sakallı olmasından, bizatihi ben şahidim çarşaflıları taşlıyorlar, hdp biraz daha güçlenirse, Doğu güney doğuda chp nin yaptığı gibi bütün din alimlerini darağaclara götürürler, chp, şapka giymedikleri için başındaki sarığını çıkaramadığı için, darağaclarda idam edildiler, Kürt halkı nefes aldım derken, koyun postuna bürünmüş hdpkk ye yakalandılar,

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan