DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Angelina Jolie Mardin'de

Angelina Jolie Mardin'de

20.06.2015 12:35:20
Hollywood yıldızı ve Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi Angelina Jolie, Mardin'de alış veriş yaptı.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan ve Midyat ilçesindeki barınma merkezine yerleştirilen Suriyeli ve Iraklı sığınmacıları ziyaret etmek üzere Mardin'e gelen Jolie, konakladığı otelin bulunduğu 1. Caddede gezerek, hediyelik eşya satın aldı.

Kahve, gümüş kolye, kehribar tespih satın alan Jolie daha sonra Hasan Özcan'a ait bakır işleme atölyesine geçti.

Burada bakır işlemeli ürünleri inceleyen Jolie, kahve takımı, bakır işlemeli sürahi takımı ve tepsi ile üzerinde başı insan, gövdesi yılan biçiminde olduğuna inanılan şahmeran figürü bulunan tepsi satın aldı. Jolie daha sonra konakladığı otele geçti.

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Jolie'yi caddede gezerken gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Mardinliler yoğun ilgi gösterdikleri Jolie ile hatıra fotoğraf çektirmek istedi.

Angelina Jolie'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BM Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Guterres ile "20 Haziran Mülteciler Günü" dolayısıyla Midyat Barınma Merkezinde düzenlenecek programa katılması bekleniyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Kerem ali

Yahu. Islam devleti. Olduğunu iddia eden bir Müslüman rejim in cuvalladiginin resmidir .çakma İslâm devleti dir İran Kadın futbol takımı efendim iz aleyhi Selamın hangi uygulamasında var.yoksa humeyni izm ictihadimi. Tek ve duru yol ehli sünnet.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş