DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Anadolu Efes, finaldeki rakibini bekliyor

Anadolu Efes, finaldeki rakibini bekliyor

04.06.2015 16:27:43
Türkiye Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Trabzonspor Medical Park'a 3-0'lık üstünlük kurarak adını finale yazdıran Anadolu Efes, şampiyonluk mücadelesi için rakibini bekliyor.

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Trabzonspor Medical Park ile yaptıkları yarı final mücadelesini 3-0 ile geçtiklerini ve finale yükseldiklerini belirterek, "Rakibimizle yaptığımız final mücadelesinde fazla strese girmeden finale yükseldik. Şimdi rakibimizin kim olacağını bekliyoruz" dedi.

Yarı final maçlarının ardından kısa süreli dinlenme fırsatı bulacaklarını vurgulayan Engin Özerhun, "Bizim için iyi oldu. Trabzonspor Medical Park maçı kalitenin altında geçti. Bir ara geriye de düştük ama 3. periyotta yakaladığımız ivmeyle maçı kazanıp finale yükseldik" diye konuştu.

Özerhun, genç Türk oyuncular ve Türkiye Basketbol Ligi'nde ilk sezonlarını geçiren yabancı oyuncularla hem şampiyonluk mücadelesi verdiklerini hem de gelecek sezona hazırlık yaptıklarını kaydederek, "Genç Türk oyuncularımız bu sezon sonunda deneyim kazanacak. Gelecek sezon daha fazla katkı vereceklerine inanıyorum. Tecrübeli yabancı oyuncularımızın uyum süreci de geçmiş olacak. Bu şekilde çok iyi bir kimya yakalayacağız" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Medical Park maçında sakatlanan Dontaye Draper'ın sağ elinde kırık olduğunu belirten Özerhun, gelişmelere göre bu oyuncunun final maçlarında oynayıp oynamayacağının netlik kazanacağını sözlerine ekledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ALİ ZORLU

ONLARDAKİ KAFATASÇILAR HER GÜN MEVZU YARATIR BİZDE DÖVERİZ SONRA BİZE BARBAR DERLER BURLAR ESKİDEN BİZİMDİ FİLAN AYAĞI YAPARLAR RUMLAR ARAPLAR ACEMLER RUSLARA GÜVEN OLMAZ HA BİDE İNGİLİZLERE

alia57

Şu AHakan hayranlığınıza da diyecek yok hani...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş