DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,7518 ₺

EURO

16,8174 ₺

ALTIN

939,04 ₺

BİST

2.376,74 ₺

Alperen Ocakları: Oylarımız AK Parti'ye!

Manisa Alperen Ocakları da seçimlerde AK Parti'yi destekleyeceklerini açıkladı...

7 Yıl Önce
2015-09-30 01:40:14

Manisa Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ercan Çetinkaya, 1 Kasım erken seçimlerinde AK Parti'yi destekleyeceklerini söyledi. Çatinkay, "'Paralel yapıya destek verenlerin değil Ülkücü hareketin tozunu yutmuş AK kadroların ve Selçuk Özdağ'ın yanında olacağız'' dedi.

Ajanslarda yer alan bilgiye göre; AK Parti Manisa İl Başkanlığı 1 Kasım seçimleri için Kültür Merkezi Lale Salonu'nda aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Manisa Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ercan Çetinkaya dernek olarak 1 Kasım Genel Seçimleri'nde AK Parti'ye destek vereceklerini ilan etti.

Çetinkaya; ''Paralel yapıya destek verenlerin değil Ülkücü hareketin tozunu yutmuş AK kadroların ve Selçuk Özdağ'ın yanında olacağız'' ifadelerine de yer verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcı, Manisa Milletvekili ve AK Parti Manisa 1.sıra Milletvekili adayı Selçuk Özdağ, Çetinkaya'nın konuşmaları esnasında duygulandı. Çetinkaya'nın konuşmaları salonda uzun süre alkışlandı. .

YORUMLAR (2)

abdullah_eroğlu

Rahmetli Muhsin yazıcıoğlu demişti 'bizim tarlayı da sürmüşler..'...Topçucnun ileri bunlar....Bu adam alperen falan değil....aktrol olmuş o kadar...satılık alperen tanımıyorum.

murat hastürk

Biri çıkıyor kendine de değil bir başkası için bir başka partiye oy verileceğini söylüyor, kime söylüyor güttüğü koyunlarına söylüyor, yuh artık koşun ona oy verin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş